Výsledky ročníku 2021 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | No 1 | Ko 2 | Jí 3 | Po 4 | Ka 5 | Ve 6 | Pl 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Březová | 97 | 14,41 | LI | |||||||
2. | Chyjice | 84 | 14,43 | JC | |||||||
3. | Tatobity | 79 | 14,36 | SM | |||||||
4. | Pěnčín | 78 | 14,95 | JN | |||||||
5. | Jirkov B | 57 | 14,78 | JN | |||||||
6. | Desná III | 56 | 14,69 | JN | |||||||
7. | Karlinky | 53 | 15,11 | LI | |||||||
8. | Jílové u Držkova | 48 | 14,86 | JN | |||||||
9. | Karlinky B | 32 | 16,60 | LI | - | ||||||
10. | Velké Hamry | 29 | 14,62 | JN | - | - | - | - | |||
11. | Košťálov | 27 | 15,38 | SM | - | ||||||
12. | Sezemice | 24 | 16,57 | MB | - | - | |||||
13. | Frýdštejn | 20 | 15,03 | JN | - | - | - | - | - | ||
14. | Ploukonice | 16 | 18,31 | SM | - | - | - | ||||
15. | Dubenec | 15 | 14,26 | TU | - | - | - | - | - | - | |
16. | Horní Měcholupy | 13 | 15,75 | AB | - | - | - | - | - | ||
17. | Olešnice | 10 | 15,18 | SM | - | - | - | - | - | ||
18. | Krásná Ves | 8 | 16,19 | MB | - | - | - | - | - | - | |
19. | Brada - Rybníček | 7 | 15,48 | JC | - | - | - | - | - | ||
-. | Bystřice | 7 | 15,57 | JC | - | - | - | - | - | - | |
-. | Žehrov | 7 | 16,48 | MB | - | - | - | - | |||
-. | Jirkov | 7 | 16,48 | JN | - | - | - | - | - | - | |
23. | Břehy | 5 | 15,76 | MB | - | - | - | - | - | - | |
-. | Bechov | 5 | 16,93 | MB | - | - | - | - | - | - | |
-. | Třebnouševes | 5 | 19,64 | JC | - | - | - | - | - | - | |
-. | Lučany nad Nisou | 5 | 20,18 | JN | - | - | - | - | - | - | |
27. | Březovice | 4 | 17,57 | MB | - | - | - | - | - | ||
-. | Dolní Sedlo | 4 | 21,81 | LI | - | - | - | - | - | - | |
29. | Nová Ves | 3 | 26,84 | LI | - | - | - | - | - | - | |
30. | Dneboh | 1 | 16,52 | MB | - | - | - | - | - | - | |
31. | Záskalí | 0 | 19,68 | LI | - | - | - | - | - | - | |
-. | Petrašovice | 0 | 20,01 | LI | - | - | - | - | - | - | |
-. | Břehy B | 0 | NP | MB | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | No 1 | Ko 2 | Jí 3 | Po 4 | Ka 5 | Ve 6 | Pl 7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pěnčín | 22 | 17,60 | JN | |||||||
2. | Košťálov | 20 | 16,89 | SM | - | - | |||||
3. | Jeřmanice | 13 | 17,80 | LI | - | ||||||
4. | Karlinky | 10 | 19,15 | LI | |||||||
5. | Zlatá Olešnice | 6 | 18,45 | JN | - | - | - | ||||
6. | Ploukonice | 5 | 15,83 | SM | - | - | - | - | - | - | |
-. | Katusice | 5 | 18,29 | MB | - | - | - | - | - | ||
-. | Malá Skála Béčko | 5 | 20,64 | JN | - | - | |||||
9. | Sychrov | 4 | 17,51 | MB | - | - | - | - | - | - | |
-. | Krásná Ves | 4 | 19,61 | MB | - | - | - | - | - | - | |
11. | Žehrov | 3 | 17,74 | MB | - | - | - | - | - | - | |
-. | Olešnice | 3 | 18,29 | SM | - | - | - | - | - | ||
-. | Hodkovice nad Mohelkou | 3 | 18,80 | LI | - | - | - | - | - | ||
14. | Březová | 1 | 18,98 | LI | - | - | - | - | - | - | |
-. | Smržovka | 1 | 23,15 | JN | - | - | - | - | - | - | |
16. | Břehy | 0 | 18,72 | MB | - | - | - | - | - | - | |
-. | Kosmonosy | 0 | 18,83 | MB | - | - | - | - | - | - | |
-. | Sezemice | 0 | 20,66 | MB | - | - | - | - | - | - | |
-. | Slatiny | 0 | 32,49 | JC | - | - | - | - | - | - | |
-. | Pilínkov, Liberec XXIV | 0 | NP | LI | - | - | - | - | - | - |
Celkem se účastnilo: 53 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: