Výsledky ročníku 2017 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | My 1 | Sv 2 | Ce 3 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Smidary | 132 | 14,07 | HK | 35 | |||
2. | Tatobity | 129 | 14,13 | SM | 26 | |||
3. | Malá Skála | 94 | 14,92 | JN | 16 | |||
4. | Březová | 92 | 14,92 | LI | 37 | |||
5. | Valdice | 70 | 15,20 | JC | 25 | |||
6. | Velké Hamry | 69 | 15,47 | JN | 19 | |||
7. | Chyjice | 66 | 14,96 | JC | 13 | |||
-. | Veselá | 66 | 15,43 | SM | 13 | |||
9. | Myštěves | 65 | 14,28 | HK | 29 | |||
10. | Jílové u Držkova | 60 | 14,85 | JN | 17 | |||
11. | Košťálov | 59 | 15,57 | SM | 19 | |||
12. | Jeřmanice | 50 | 15,25 | LI | 13 | |||
13. | Frýdštejn | 42 | 14,82 | JN | - | 8 | ||
14. | Pěnčín | 41 | 15,25 | JN | 12 | |||
15. | Renmotor Jinolice | 40 | 14,54 | JC | - | 26 | ||
16. | Ploužnice | 38 | 15,51 | SM | 17 | |||
17. | Příšovice | 24 | 15,41 | LI | - | - | 0 | |
18. | Jirkov | 16 | 15,46 | JN | - | - | 0 | |
-. | Hradčany | 16 | 15,77 | LI | 2 | |||
20. | Hrobice | 15 | 15,10 | PA | - | - | 0 | |
-. | Cetenov | 15 | 15,91 | LI | 0 | |||
22. | Olešnice | 12 | 15,81 | SM | - | - | 0 | |
-. | Karlinky | 12 | 16,52 | LI | - | - | 6 | |
24. | Pšánky A | 11 | 15,77 | HK | - | - | 11 | |
-. | Dobšín Kamenice Kamenice | 11 | 15,80 | MB | - | - | - | 0 |
26. | Tanvald Šumburk | 10 | 16,59 | JN | - | - | - | 0 |
27. | Dneboh | 9 | 15,33 | MB | - | - | - | 0 |
-. | Jirkov B | 9 | 16,70 | JN | - | 0 | ||
29. | Sychrov | 8 | 15,90 | MB | - | - | 8 | |
30. | Tuř | 7 | 15,74 | JC | - | - | - | 0 |
31. | Loukov | 5 | 17,47 | MB | - | - | - | 0 |
-. | Lučany nad Nisou | 5 | 18,84 | JN | - | - | - | 0 |
33. | Břehy | 4 | 16,33 | MB | - | - | 0 | |
34. | Nová Ves | 3 | 17,63 | LI | - | - | - | 0 |
-. | Příchovice | 3 | 18,94 | JN | - | - | 3 | |
36. | Děčín I-Děčín DDM Armex | 2 | 16,05 | DC | - | - | - | 0 |
37. | Pšánky B | 1 | 18,82 | HK | - | - | 1 | |
-. | Raspenava Lužec | 1 | 19,00 | LI | - | - | - | 0 |
39. | Nedaříž | 0 | 16,77 | SM | - | - | - | 0 |
-. | Krásná Ves | 0 | 17,37 | MB | - | - | 0 | |
-. | Kacanovy | 0 | 23,65 | SM | - | - | - | 0 |
-. | Břehy B | 0 | 23,79 | MB | - | - | - | 0 |
-. | Zlatá Olešnice | 0 | NP | JN | - | - | - | 0 |
-. | Rozstání | 0 | NP | LI | - | - | - | 0 |
-. | Janův Důl | 0 | NP | LI | - | - | 0 | |
-. | Sloup | 0 | NP | PZ | - | - | - | 0 |
-. | Trnov | 0 | NP | RK | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | My 1 | Sv 2 | Ce 3 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Košťálov B | 92 | 16,78 | SM | 15 | |||
2. | Malá Skála Béčko | 84 | 16,88 | JN | 11 | |||
3. | Veselá | 64 | 18,15 | SM | 13 | |||
4. | Jeřmanice | 62 | 18,04 | LI | 16 | |||
5. | Březová | 35 | 18,46 | LI | - | - | 7 | |
6. | Bratříkov | 32 | 17,51 | JN | - | - | - | 0 |
7. | Smidary | 25 | 18,84 | HK | 15 | |||
8. | Myštěves | 23 | 17,58 | HK | - | 18 | ||
-. | Břehy | 23 | 18,18 | MB | - | - | 3 | |
10. | Libuň | 18 | 17,47 | JC | - | 18 | ||
11. | Dlouhá Ves | 13 | 20,85 | RK | - | - | 7 | |
-. | Cetenov | 13 | 22,48 | LI | - | - | 6 | |
13. | Letohrad - Orlice | 10 | 17,34 | UO | - | - | 10 | |
14. | Ploukonice | 8 | 19,93 | SM | - | - | - | 0 |
15. | Zlatá Olešnice | 7 | 19,69 | JN | - | - | - | 0 |
16. | Sychrov Maminy | 6 | 19,92 | MB | - | - | 0 | |
-. | Karlinky | 6 | 22,19 | LI | - | - | - | 0 |
-. | Smržovka | 6 | 26,39 | JN | - | - | - | 0 |
19. | Raspenava | 5 | 19,72 | LI | - | - | - | 0 |
-. | Příšovice | 5 | 29,73 | LI | - | - | - | 0 |
21. | Sychrov A | 4 | 21,41 | MB | - | - | 4 | |
-. | Krásná Ves | 4 | 28,30 | MB | - | - | 4 | |
-. | Haratice | 4 | 45,58 | JN | - | - | - | 0 |
24. | Malá Skála Áčko | 2 | 20,03 | JN | - | - | - | 0 |
-. | Košťálov A | 2 | 24,63 | SM | - | - | 2 | |
26. | Rokytno | 0 | 23,13 | PA | - | - | 0 | |
-. | Olešnice | 0 | 23,38 | SM | - | - | - | 0 |
-. | Olešnice B | 0 | 27,38 | SM | - | - | - | 0 |
-. | Jeřmanice B | 0 | 30,00 | LI | - | - | - | 0 |
-. | Borovice | 0 | 40,97 | MB | - | - | 0 | |
-. | Bratříkov B | 0 | MS | JN | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 78 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: