Liga: | PLPU |
Místo: | Rohovka |
Okres: | Pelhřimov |
Kraj: | Vysočina |
Kdy: | 21. 09. 2013 13:00 |
Kontakt: | Tomáš Štětka |
Telefon: | +420 |
Začátek rezervace: | 26. 08. 2013 20:00 |
Konec rezervace: | 21. 09. 2013 13:00 |
Začátek tipování: | 21. 09. 2013 20:00 |
Konec hlasování: | 21. 09. 2013 00:00 |
Zadal: | Vojta Šindelář |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Muži, Ženy |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: | http://www.plpu.cz/propozice-rohovka |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-rohovka-2013-09-21-4177.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Muži | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | Bohdalín | PE | Lukáš Přibyl | ||
2 | 2 | Kamenice nad Lipou | A | PE | Vojta Šindelář | |
3 | 3 | Slapy | TA | Vojta Šindelář | ||
4 | 4 | Chválkov | PE | David Aujezdecký | ||
5 | 5 | Zajíčkov | PE | Milan | ||
6 | 6 | Kaliště | JI | Vojta Šindelář | ||
7 | 7 | Sedmpány | BN | Vladislav Filip | ||
8 | 8 | Drunče | JH | Jiří Melecký | ||
9 | 9 | Žirovnice | A | PE | Pavel Janů | |
10 | 10 | Strachoňovice | JI | Jiří Líčka | ||
11 | 11 | Libkova Voda | A | PE | Vena Drahný | |
12 | 12 | Krahulčí | JI | Lukáš Kadlec | ||
13 | 13 | Rohovka | PE | Vojta Šindelář | ||
14 | 14 | Rynárec | PE | Martin Jirák | ||
15 | 15 | Božejov | PE | Vojta Šindelář | ||
16 | 16 | Nová Ves | JI | Vojtěch Houdek | ||
17 | 17 | Libkova Voda | B | PE | Vena Drahný | |
18 | 18 | Žirovnice | B | PE | Pavel Janů | |
19 | 19 | Batelov | A | JI | Jakub Makovička | |
20 | 23 | Batelov | B | JI | Jakub Makovička | |
Ženy | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Nová Včelnice | JH | Vojta Šindelář | ||
2 | 4 | Libkova Voda | ženy | PE | Vena Drahný | |
3 | 5 | Nová Ves | JI | Vojtěch Houdek |
Nejlepší výsledky na soutěži
Soutěže pořadatele
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2013/09/21 | Rohovka, Memoriál Martina Smrčky | |
2014/09/20 | Rohovka, Memoriál Martina Smrčky | |
2015/07/18 | Rohovka, Memoriál Martina Smrčky | |
2016/07/23 | Rohovka, 3. Ročník Memoriálu Martina Smrčky | |
2017/09/09 | Rohovka, Memoriál Martina Smrčky | |
Kdy | Kde | Liga |
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/16 | Dolní Němčice, 4.kolo PLPÚ / O pohár SDH Dolní Němčice | |
2024/07/06 | Batelov, 5.kolo PLPÚ / O pohár SDH Batelov (noční) | |
2024/07/13 | Třebětice, 6.kol PLPÚ / O pohár starosty obce Třebětice | |
2024/07/20 | Strmilov, 7.kolo PLPÚ / O pohár starosty města Strmilov (noč | |
2024/07/28 | Kamenice nad Lipou, 8.kolo PLPÚ / O putovní pohár města Kam.nad Lipou | |
2024/08/03 | Budeč, 9.kolo PLPÚ / O pohár SDH Budeč | |
2024/08/17 | Žirovnice, 10.kolo PLPÚ /O perleťovou plaketu města Žirovnice | |
2024/09/07 | Nová Včelnice, 11.kolo PLPÚ /O pohár starosty města Nová Včelnice | |
2024/09/21 | Český Rudolec, 12.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce | |
2024/09/28 | Markvarec, 13.kolo PLPÚ / O pohár starostky obce | |
Kdy | Kde | Liga |