Liga: | ŠHL |
Místo: | Budilov |
Okres: | Prachatice |
Kraj: | Jihočeský |
Kdy: | 08. 07. 2017 09:30 |
Kontakt: | SDH Budilov |
Telefon: | +420607550003 |
Začátek rezervace: | 25. 06. 2017 20:00 |
Konec rezervace: | 08. 07. 2017 11:00 |
Začátek tipování: | 08. 07. 2017 20:00 |
Konec hlasování: | 08. 07. 2017 00:00 |
Zadal: | Honza Adamec |
Kalendář: | Soutěž ve formátu iCal |
Určeno pro: | Děti |
Zařazeno do: | Požární útok |
Stránky pořadatele: |
Rezervace na soutěž
Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-budilov-8746.html
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu. Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu.Startovní listina
Starší žáci | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | Žihobce | KT | Pepík F. | ||
2 | 3 | Benešova Hora | PT | Zdeněk Kučera | ||
3 | 4 | Horní Poříčí | ST | Martin Kantner | ||
4 | 5 | Jáma | PT | Miluše Schwingerová | ||
5 | 6 | Dolany | PT | Zdeněk Martan | ||
6 | 7 | Jáma | PT | Miluše Schwingerová | ||
7 | 8 | Vacov | PT | Michal Roučka | ||
8 | 9 | Střelské Hoštice | ST | Helena Rejžková | ||
9 | 10 | Třísov | CK | Pavel Klimeš | ||
Mladší žáci | ||||||
Poř. | Start. místo | Tým a jméno | Tým / Závodník | Okres | Zadal | |
1 | 1 | Budilov | A | PT | Jarda Mareš | |
2 | 4 | Horní Poříčí | ST | Martin Kantner | ||
3 | 5 | Vacov | PT | Michal Roučka | ||
4 | 20 | Dřešín | ST | Jiří Záhorský |
Nejlepší výsledky na soutěži
Přípravka žáci TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vacov | PT | 25,59 | 26,06 | 26,06 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
2. | Budilov | PT | 27,10 | 25,38 | 27,10 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
3. | Vacov | PT | - | - | 32,62 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
4. | Budilov | PT | - | - | 54,76 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Starší žáci TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chlum | CK | - | - | 12,87 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
2. | Třísov | CK | - | - | 13,77 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
3. | Dolany | PT | - | - | 14,77 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
4. | Střelské Hoštice | ST | 15,06 | 15,05 | 15,06 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
5. | Vacov | PT | 14,96 | 15,47 | 15,47 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
6. | Vacov | PT | - | - | 15,70 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
7. | Jáma | PT | - | - | 16,38 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
8. | Dřešín | ST | 15,57 | 16,80 | 16,80 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
9. | Vacov | PT | - | - | 16,95 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
10. | Benešova Hora | PT | - | - | 17,22 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
11. | Dřešín | ST | - | - | 17,25 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
12. | Dolany | PT | - | - | 17,28 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
13. | Budilov | PT | 16,61 | 17,50 | 17,50 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
14. | Jáma A | PT | - | - | 19,01 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
15. | Žihobce | KT | - | - | 20,22 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
16. | Střelské Hoštice | ST | - | - | 21,34 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
17. | Budilov | PT | - | - | 21,61 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
18. | Žihobce | KT | - | - | 21,62 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
19. | Horní Poříčí | ST | - | - | 23,04 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
20. | Horní Poříčí | ST | - | - | 34,16 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
21. | Jáma B | PT | - | - | NP | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Horní Poříčí | ST | - | - | 16,45 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
2. | Budilov A | PT | - | - | 19,26 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
3. | Dřešín | ST | - | - | 19,53 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
4. | Dřešín | ST | - | - | 19,78 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
5. | Benešova Hora A | PT | - | - | 20,17 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
6. | Vacov | PT | - | - | 20,95 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
7. | Vacov A | PT | 21,09 | 20,58 | 21,09 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
8. | Bohumilice | PT | - | - | 21,73 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
9. | Dřešín | ST | 21,84 | 21,87 | 21,87 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
10. | Vacov | PT | - | - | 22,68 | 2017/07/08 | Plamen útok, sklopka |
11. | Strašín | KT | - | - | 23,36 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
12. | Horní Poříčí | ST | - | - | 23,61 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
13. | Žihobce A | KT | - | - | 24,04 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
14. | Budilov | PT | 25,93 | 27,77 | 27,77 | 2019/07/06 | Plamen útok, sklopka |
15. | Žihobce B | KT | - | - | 54,45 | 2016/07/09 | Plamen útok, sklopka |
Pořadí | Tým a jméno | Okres | LP | PP | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Soutěže pořadatele
Soutěže
Kdy | Kde | Liga |
---|---|---|
2024/06/29 | Vacov, O pohár | |
2024/07/06 | Budilov, O pohár starosty | |
2024/07/27 | Benešova Hora, O Putovní pohár | |
2024/08/17 | Horní Poříčí, O pohár starosty obce - kategorie dětí | |
2024/08/24 | Dolany, O pohár starosty | |
2024/09/21 | Žihobce, O pohár starosty | |
Kdy | Kde | Liga |